Tualet

Duke treguar 9 nga 9 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 9 nga 9 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 4,999 Lekë

L
L
 • Raft tualeti BAMBO
  Regular price
  1,090 Lekë
  Regular price
  Sale price
  1,090 Lekë
  •Përmasat: 64 x 15 cm •Material druri bamboo•Praktike dhe e përshtatshme për çdo vaskë
 • Mbajtëse peshqiri me 5 ndarje,100%bamboo
  Regular price
  3,490 Lekë
  Regular price
  Sale price
  3,490 Lekë
  •Materiali bamboo•Formë shkalle me 5 ndarje•Rezistente ndaj lagështirës•Përmasat: 45 x 2,5 x 170 cm 
 • Kosh mbeturinesh TROPICAL
  Regular price
  1,790 Lekë
  Regular price
  Sale price
  1,790 Lekë
  •Përmasat: 23 x 24,5 x 17 cm•Dizajni elegant siguron që ky kosh të përshtatet me çdo stil tualeti •Ky kosh praktik me pedale për tualetin tuaj është i përsosur për përdorim të përditshëm•Kapacitet...
 • Mbajtëse peshqiri me tre vende
  Regular price
  4,999 Lekë
  Regular price
  Sale price
  4,999 Lekë
   
 • Tapet antirreshqitës Bamboo
  Regular price
  3,999 Lekë
  Regular price
  Sale price
  3,999 Lekë
  Përmasat: 40 x 100 cm•Tapeti i tualetit bamboo ofron një shtesë natyrale dhe elegante në tualetin tuaj. •Ky tapet është ideal për t'u vendosur përpara lavamanit, vaskës ose dushit •Materiali: Bamb...
 • Mbajtëse peshqiri ACACIA
  Regular price
  4,999 Lekë
  Regular price
  Sale price
  4,999 Lekë
  •Një raft i mrekullueshëm për peshqirë dhe dekorimin të brendshëm•Trashësia e drurit është rreth 2 cm•Përmasat: 55 x 170 cm  
 • Set furce tualeti dhe mbajtëse letre higjenike INACUA
  Regular price
  2,090 Lekë
  Regular price
  Sale price
  2,090 Lekë
   •Përmasat: 22x80cm •Materiali: Çelik, plastik
 • Set me furcë tualeti dhe mbajtëse letre higjenike SWENO
  Regular price
  3,990 Lekë
  Regular price
  Sale price
  3,990 Lekë
   •Materiali: Bamboo •Përmasat: 23x18x69 cm