Aksesorë

Duke treguar 2 nga 2 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 2 nga 2 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 2,495 Lekë

L
L
 • Dritë LED 2në1
  Regular price
  2,495 Lekë
  Regular price
  Sale price
  2,495 Lekë
  •Mbajtëse telefoni 58 deri në 90 mm•Falë qafës fleksibël të llambës dhe kapëses së telefonit, mund ta përkulni llambën në të gjitha drejtimet për të marrë pamjen dhe këndin më të mirë
 • Dritë LED me mbajtëse
  Regular price
  2,495 Lekë
  Regular price
  Sale price
  2,495 Lekë
  •Mbajtëse telefoni me qafë fleksibël 58 deri në 90 mm•Kontroll shumëfunksional 3 ngjyra të lehta, 11 nivele ndriçimi