Paketa Speciale

Ne kemi krijuar një ofertë të jashtëzakonshme që përmban një pako speciale, ku ju mund të bliheni një produkt dhe të merrni dhe dhurata falas.
Paketa Speciale
Duke treguar 5 nga 5 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 5 nga 5 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 34,900 Lekë

L
L
 • Set me 3 valixhe + 2 dhurataSet me 3 valixhe + 2 dhurata
  Ulje
  Set me 3 valixhe + 2 dhurata
  Regular price
  11,900 Lekë
  Regular price
  23,800 Lekë
  Sale price
  11,900 Lekë
  Bli 3 valixhe  dhe përfito dhe  🎁dy dhurata speciale•Valixhja e vogel (S) - 27 x 35 x 56 cm•Valixhja e mesme (M) - 30 x 42 x 66 cm•Valixhja e madhe (L) - 34 x 49 x 76 cm 🎁•Set çanta udhëtimi (3x)🎁•...
 • Set Ngrënie ELEONOR
  Ulje
  Set Ngrënie ELEONOR
  Regular price
  25,500 Lekë
  Regular price
  54,900 Lekë
  Sale price
  25,500 Lekë
  •Tavolinë me hapje•Materiali: dru i përpunuar•Përmasat e tavolinës : 130 x 80 x 77 cm (+40 cm me hapje)•Përmasat e karriges: 91 x 45 cm
 • Krevat ALEA + 3 dhurataKrevat ALEA + 3 dhurata
  Ulje
  Krevat ALEA + 3 dhurata
  Regular price
  34,900 Lekë
  Regular price
  69,800 Lekë
  Sale price
  34,900 Lekë
  Bli krevat ALEA dhe  përfito 🎁tre dhurata speciale•Krevat ALEA: 200 x 160 cm🎁•Jorgan Every Season : 200 x 200 cm🎁•2 Jastëkë : 50 x 70 cm🎁•Dyshek Easy Rest: 160 x 200 cm 
 • Krevat për fëmijë + 3 dhurataKrevat për fëmijë + 3 dhurata
  Ulje
  Krevat për fëmijë + 3 dhurata
  Regular price
  31,800 Lekë
  Regular price
  45,490 Lekë
  Sale price
  31,800 Lekë
  Bli krevat për fëmijë ADEN dhe përfito dhe  🎁tre dhurata speciale•Krevat për fëmijë : 60 x 120 cm🎁•Karrige për fëmijë NANI : 91 x 68 x 60 cm🎁•Varese rrobash për fëmijë: 78 x 38 x 126 cm🎁•Perde për ...
 • Krevat për fëmijë + 3 dhurataKrevat për fëmijë + 3 dhurata
  Ulje
  Krevat për fëmijë + 3 dhurata
  Regular price
  31,800 Lekë
  Regular price
  45,490 Lekë
  Sale price
  31,800 Lekë
  Bli krevat për fëmijë ADEN dhe përfito dhe  🎁tre dhurata speciale•Krevat për fëmijë : 60 x 120 cm🎁•Perde për fëmijë: 240 x 30 cm🎁•Set carcafësh për fëmijë: 140 x 200 cm🎁•Garderobe me rrota për fëmi...