Aksesorë për kuzhinën

Duke treguar 30 nga 30 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 30 nga 30 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 3,400 Lekë

L
L
 • Set gotash qelqi, 6 copë
  Ulje
  Set gotash qelqi, 6 copë
  Regular price
  390 Lekë
  Regular price
  780 Lekë
  Sale price
  390 Lekë
  •Ngjyra: transparente•Materiali: kristal•Kapaciteti: 90 ml•Përmasat: 12 x 7 x 22 cm
 • Çantë termoizoluese, 30x22x30 cm
  Ulje
  Çantë termoizoluese, 30x22x30 cm
  Regular price
  740 Lekë
  Regular price
  1,380 Lekë
  Sale price
  740 Lekë
  •Përmasat:  30 x 22 x 30 cm
 • Çantë termoizoluese, 25x15x21 cm
  Ulje
  Çantë termoizoluese, 25x15x21 cm
  Regular price
  640 Lekë
  Regular price
  1,280 Lekë
  Sale price
  640 Lekë
  •Përmasat: 25 x 15 x 21 cm
 • Set për sushi, 7 copë
  Ulje
  Set për sushi, 7 copë
  Regular price
  740 Lekë
  Regular price
  1,480 Lekë
  Sale price
  740 Lekë
  •Seti është i kompletuar dhe përmban gjithçka që ju nevojitet për një darkë të shijshme sushi•1 x shtroje 20 x 29,5 x 0,5 cm•2 x enë porcelani 7 x 3 cm•4 x shkopinj 24 cm•I përshtatshëm për: 2 persona
 • Set thikash, 6 copëSet thikash, 6 copë
  Ulje
  Set thikash, 6 copë
  Regular price
  790 Lekë
  Regular price
  1,580 Lekë
  Sale price
  790 Lekë
  •Set fantastik thikash me mbajtese druri •Seti përfshin: 5 thika çelik inoks (33 cm, 33 cm, 25 cm, 23 cm dhe 19 cm)•Gërshërë kuzhine: 21 cm•Mbajtëse druri: 6 x 21 x 10 cm për t'i mbajtur thikat gji...
 • Dorezë kuzhine për tenxhere
  Ulje
  Dorezë kuzhine për tenxhere
  Regular price
  540 Lekë
  Regular price
  1,080 Lekë
  Sale price
  540 Lekë
  •Materiali: 90% poliestër dhe 10% pambuk•Përmasat: 18x34 cm
 • Lugë druri, 34 cm
  Ulje
  Lugë druri, 34 cm
  Regular price
  340 Lekë
  Regular price
  680 Lekë
  Sale price
  340 Lekë
  •E domosdoshme në kuzhinën tuaj•Shpatulla është bërë nga material rezistent ndaj nxehtësisë•Gjatësia e lugës: 34 cm
 • Zgarë, 32x24x35 cm
  Ulje
  Zgarë, 32x24x35 cm
  Regular price
  2,190 Lekë
  Regular price
  4,380 Lekë
  Sale price
  2,190 Lekë
  •Material hekuri i fortë •I lehtë për t'u pastruar•Përmasa 35 x 24 x 35 cm