Kujdesi Personal

Kujdesi personal nuk është asnjëherë i tepërt. Gjeni produktet më të mira për veten tuaj me çmimet më të mira.  Zbuloni koleksionin tonë të kujdesit personal, i cili do t'ju ndihmojë të transformoheni në versionin më të mirë të vetes.


Kujdesi Personal
Duke treguar 15 nga 15 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 15 nga 15 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 4,400 Lekë

L
L
 • Makinë rroje, 230 VMakinë rroje, 230 V
  Ulje
  Makinë rroje, 230 V
  Regular price
  2,290 Lekë
  Regular price
  4,580 Lekë
  Sale price
  2,290 Lekë
  •Koka rroje të dyfishta•Dizajn ergonomik•Përfshirë mbulesë për kokat•Me karikues 230V•Për një rruajtje të butë dhe të rehatshme  
 • Tharëse flokësh ALPINATharëse flokësh ALPINA
  Ulje
  Tharëse flokësh ALPINA
  Regular price
  3,400 Lekë
  Regular price
  6,800 Lekë
  Sale price
  3,400 Lekë
  •3 nivele nxehtësie•2 shpejtësi•Kapak me fund të ngushtë të heqshëm•Fuqia 2300 W
 • Pjaster flokësh ALPINAPjaster flokësh ALPINA
  Ulje
  Pjaster flokësh ALPINA
  Regular price
  2,190 Lekë
  Regular price
  4,380 Lekë
  Sale price
  2,190 Lekë
  •2 pllaka qeramike  (73 mm e gjatë, 16 mm e gjerë)•Kontrolli i temperaturës: 160-180-200℃ me tregues LED•Koha e ngrohjes: 1 deri në 2 minuta•Funksioni i mbylljes automatike pas 45 minutash•Bllokim ...
 • Set masazhi, 3 në 1Set masazhi, 3 në 1
  Ulje
  Set masazhi, 3 në 1
  Regular price
  890 Lekë
  Regular price
  1,780 Lekë
  Sale price
  890 Lekë
  •Kjo pajisje mini masazhi 3 në 1 është mjaft e vogël për ta marrë me vete •Ofron mundësi të ndryshme masazhi për shkak të kokave të këmbyeshme•Vjen me 3 koka të ndërrueshme:•2 prej tyre me lloje të...
 • Depilator me 4 pjesëDepilator me 4 pjesë
  Ulje
  Depilator me 4 pjesë
  Regular price
  2,190 Lekë
  Regular price
  3,780 Lekë
  Sale price
  2,190 Lekë
  •Kokë rroje e rrumbullakët•Prerëse hunde•Prerëse vetullash•Kabllo USB 5V i përfshirë
 • Tharëse flokësh, 230VTharëse flokësh, 230V
  Ulje
  Tharëse flokësh, 230V
  Regular price
  3,900 Lekë
  Regular price
  7,800 Lekë
  Sale price
  3,900 Lekë
  •Ka 2 shpejtësi •3 temperatura në 1600-2000 W•Ngjyrë e bardhë
 • Makinë qethje, 6 në 1Makinë qethje, 6 në 1
  Ulje
  Makinë qethje, 6 në 1
  Regular price
  4,400 Lekë
  Regular price
  8,800 Lekë
  Sale price
  4,400 Lekë
  •Një set pastrues i krijuar për të hequr qimet në të gjithë trupin•Fuqia: 3 W•Karikues: Karikues 230V
 • Makinë rrojeMakinë rroje
  Ulje
  Makinë rroje
  Regular price
  2,990 Lekë
  Regular price
  5,980 Lekë
  Sale price
  2,990 Lekë
  •Tehe të trefishta •Përfshirë mbulesë për tehet•Kabllo USB për karikim i përfshirë•Për një rruajtje të butë dhe të rehatshme•Me kabllo USB për karikim