Lodra

Duke treguar 15 nga 15 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 15 nga 15 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 1,995 Lekë

L
L
 • Set lodra me vegla
  Regular price
  1,139 Lekë
  Regular price
  Sale price
  1,139 Lekë
  •Për fëmijë mbi moshën 3 vjeç•Stimulon kreativitetin e fëmijës suaj 
 • Puzzle motive kafshësh
  Regular price
  389 Lekë
  Regular price
  Sale price
  389 Lekë
  •Përmasat: 12 x 14 cm •Për fëmijë mbi moshën 2 vjeç
 • Puzzle
  Regular price
  459 Lekë
  Regular price
  Sale price
  459 Lekë
  •Puzzle për fëmijë me 48 pjesë•Përmasat: 42.5 x 29 x 1.5 cm •Për fëmijë mbi moshën 3 vjeç
 • Makinë lodër për fëmijë
  Regular price
  519 Lekë
  Regular price
  Sale price
  519 Lekë
  •Materiali: plastik, tekstil, sfungjer•I përshtatshëm per moshen 1 vjeç
 • Lodër për femijë
  Regular price
  639 Lekë
  Regular price
  Sale price
  639 Lekë
  •Materiali: Dru•I përshtatshëm për moshat 1 vjeç
 • Makinë me forma kafshësh
  Regular price
  639 Lekë
  Regular price
  Sale price
  639 Lekë
  •Materiali: Dru •I përshtatshëm për moshat 1 vjeç
 • Lojë edukative
  Regular price
  1,495 Lekë
  Regular price
  Sale price
  1,495 Lekë
  •Luaj dhe mëso, ariu prej druri është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar numrat dhe renditjen e duhur 
 • Lojë edukative
  Regular price
  1,995 Lekë
  Regular price
  Sale price
  1,995 Lekë
  •Kjo orë prej druri nuk është vetëm edukative dhe sfiduese, por edhe shumë argëtuese për të luajtur•Fëmijët mund të mësojnë të tregojnë orën duke përdorur këtë lodër