Fëmijë

Koleksioni për fëmijë në Smart Line është një botë magjike për të gjithë prindërit dhe fëmijët e tyre. Ju do të zhyteni në një univers tërheqës të produkteve dhe pajisjeve të dizajnuara veçanërisht për të përmirësuar aventurat e fëmijëve tuaj.
Fëmijë
Duke treguar 19 nga 19 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 19 nga 19 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 33,900 Lekë

L
L
 • Karrige ngrënie për fëmijë NANIKarrige ngrënie për fëmijë NANI
  Ulje
  Karrige ngrënie për fëmijë NANI
  Regular price
  3,990 Lekë
  Regular price
  7,990 Lekë
  Sale price
  3,990 Lekë
  •Karrigia NANI 3-në-1 i ofron fëmijës tuaj ndenjësen më të mirë në shtëpi. •3 Funksione në 1:•Karrige Ngrënie•Karrige•Tavolinë•E sigurtë dhe dizajn ergonomik•Lehtësisht e pastrueshme•Përmasat 91 x...
 • Gushore për fëmjë, 4 ngjyraGushore për fëmjë, 4 ngjyra
  Ulje
  Gushore për fëmjë, 4 ngjyra
  Regular price
  390 Lekë
  Regular price
  4,380 Lekë
  Sale price
  390 Lekë
  •Përmasat: 31 x 23 x 1.5 cm•Materiali: plastikë•Vrima e rregullueshme e qafës
 • Batanije me arush, 13 cmBatanije me arush, 13 cm
  Ulje
  Batanije me arush, 13 cm
  Regular price
  990 Lekë
  Regular price
  1,980 Lekë
  Sale price
  990 Lekë
  •Një batanije prej pelushi është dhurata perfekte për çdo fëmijë•Ngjyra: Gri•Material: poliestër•Lartësia: 13 cm•Ky kombinim është ideal për udhëtime dhe në shtëpi•Është kompakt dhe zë pak hapësirë
 • Stol druri për fëmijëStol druri për fëmijë
  Ulje
  Stol druri për fëmijë
  Regular price
  2,090 Lekë
  Regular price
  4,180 Lekë
  Sale price
  2,090 Lekë
  •Përmasat: 24 x 26 cm•I përshtatshëm për: fëmijë duke filluar nga 3 vjet•Ngjyra: Bardhë•Materiali: Dru
 • Tavolinë për krevat
  Ulje
  Tavolinë për krevat
  Regular price
  790 Lekë
  Regular price
  1,480 Lekë
  Sale price
  790 Lekë
  •Përmasat: 60 x 30 x 21 cm •Material: Plastikë•E rehatshme për një mëngjes në shtrat
 • Orë druri BLAZE
  Ulje
  Orë druri BLAZE
  Regular price
  740 Lekë
  Regular price
  1,480 Lekë
  Sale price
  740 Lekë
  •Ngjyra: Druri•Përmasat: 2,5 x 60 x 20 cm
 • Peshqir dushi për fëmijëPeshqir dushi për fëmijë
  Ulje
  Peshqir dushi për fëmijë
  Regular price
  990 Lekë
  Regular price
  1,980 Lekë
  Sale price
  990 Lekë
  •Material Pambuk•Përmasat 70 x 100 cm
 • Monitorues bebeshMonitorues bebesh
  Ulje
  Monitorues bebesh
  Regular price
  19,990 Lekë
  Regular price
  28,590 Lekë
  Sale price
  19,990 Lekë
  •Ngjyrë e bardhë•Ekran LCD 4,3"•Shfaq temperaturen e vendit•Funksion i dyanshëm i  të të folurit•Me rreze deri në 300 m