Oferta

Blerjet nuk kanë pse të jenë të shtrenjta. Zbuloni ofertat më të mira për një gamë të gjerë produktesh, por nxitoni pasi këto oferta speciale janë të disponueshme vetëm për një kohë të kufizuar.
Oferta
Duke treguar 7 nga 7 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 7 nga 7 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 18,900 Lekë

L
L
 • Mbishtresë dysheku EKO
  Ulje
  Mbishtresë dysheku EKO
  Regular price
  3,400 Lekë
  Regular price
  6,800 Lekë
  Sale price
  3,400 Lekë
  Karakteristikat:•Mbishtresa është e përbërë nga sfungjeri shkumë poliuretani•Trashësia: 4-5cm•Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër dhe me ajrosje duke I dhënë një ndjesi butësie•Veti antibak...
 • Set pjatash BELA, 20 pjesëSet pjatash BELA, 20 pjesë
  Ulje
  Set pjatash BELA, 20 pjesë
  Regular price
  1,890 Lekë
  Regular price
  4,790 Lekë
  Sale price
  1,890 Lekë
  Seti përmban: •Pjatancë (x 4), 27 cm •Pjatë ëmbëlsire (x 4), 21 cm •Pjatë e thellë (x 4), 20 cm •Filxhan (x 4), 200 ml •Pjatë filxhani (x 4) •Material:Porcelan
 • Set dërrase prerëse, 3 copë
  Ulje
  Set dërrase prerëse, 3 copë
  Regular price
  1,890 Lekë
  Regular price
  3,780 Lekë
  Sale price
  1,890 Lekë
  •Materiali: druri bambu•Përmasat: 30 x 15 cm, 35 x 17 cm, 45 x 19 cm•Trashësia 1.5 cm
 • Fritezë me avullFritezë me avull
  Ulje
  Fritezë me avull
  Regular price
  8,990 Lekë
  Regular price
  17,980 Lekë
  Sale price
  8,990 Lekë
  •Kontroll dixhital i kohës dhe temperaturës•Kapaciteti: 2.4 L•Drita treguese•Ndarje e heqshme me kosh gatimi•Gatuani ushqimet dhe ushqimet më të shijshme me pak yndyrë pa vaj
 • Raft organizues për tualetRaft organizues për tualet
  Ulje
  Raft organizues për tualet
  Regular price
  9,400 Lekë
  Regular price
  18,800 Lekë
  Sale price
  9,400 Lekë
  •Përmasat : 65 x 182 x 60 cm ( Gjerësia x Lartësia x Thellësia )
 • Raft për tualet NORARaft për tualet NORA
  Ulje
  Raft për tualet NORA
  Regular price
  18,900 Lekë
  Regular price
  37,800 Lekë
  Sale price
  18,900 Lekë
  •Përmasat : 73 x 108 x 35 cm ( Gjerësia x Lartësia x Thellësia )•Ndarje me 4 rafte, 3 prej të cilëve janë të lëvizshëm•Doreza metalike të kromuara
 • Tavolinë ngrënie REISTavolinë ngrënie REIS
  Ulje
  Tavolinë ngrënie REIS
  Regular price
  9,900 Lekë
  Regular price
  19,800 Lekë
  Sale price
  9,900 Lekë
  •Përmasat  28-84-140 x 75 x 77 cm (Gjerësia x Lartësia x Thellësia) •Ngjyra: E bardhë dhe lisi •Tavolinë e palosshme