Mbishtresë dysheku EKO

Regular price
3,400 Lekë
Regular price
6,800 Lekë
Sale price
3,400 Lekë

Sku : 3902458230817

Hurry! Only
0
units left in stock!
Përmasa
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

Karakteristikat:
Mbishtresa është e përbërë nga sfungjeri shkumë poliuretani
Trashësia: 4-5cm
Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër dhe me ajrosje duke I dhënë një ndjesi butësie
Veti antibakteriale dhe antialergjike