Elektroshtëpiake

Shtëpia juaj meriton më të mirën. Në koleksionin tonë të elektroshtëpiakeve do të gjeni gjithçka që mund t'ju nevojitet për t'i bërë punët e shtëpisë shpejt dhe për të sjellë në jetë shtëpinë tuaj të ëndrrave.
Elektroshtëpiake
Duke treguar 38 nga 38 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 38 nga 38 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 20,900 Lekë

L
L
 • Fshesë vakumi për dyshekunFshesë vakumi për dyshekun
  Ulje
  Fshesë vakumi për dyshekun
  Regular price
  6,990 Lekë
  Regular price
  11,800 Lekë
  Sale price
  6,990 Lekë
  •Tensioni i funksionit: 220-240 V•Fuqia: 300 W•Ngjyrë: e bardhë/zezë•Kapaciteti: 0.2 L•Gjatesia e kordonit: 4m•Përmasat: 36 x 14.5 x 27 cm
 • Grirëse, 360 mlGrirëse, 360 ml
  Ulje
  Grirëse, 360 ml
  Regular price
  2,990 Lekë
  Regular price
  6,980 Lekë
  Sale price
  2,990 Lekë
  •1 shpejtësi•Kontroll i menjëhershëm•Teh inox•Kapaciteti: 0,36 L
 • Mulli për kafeMulli për kafe
  Ulje
  Mulli për kafe
  Regular price
  2,390 Lekë
  Regular price
  4,780 Lekë
  Sale price
  2,390 Lekë
  •Kapaciteti: 28 gram•Përfshirë funksioni i sigurisë me kapak•Tehe çeliku inox•Kupë për bluarje çeliku•Koha e bluarjes: 30 sekonda•Tensioni: 220-240 Volt/ 50 Hz•Fuqia: 90 Wat
 • Pajisje elektrike për barbekjuPajisje elektrike për barbekju
  Ulje
  Pajisje elektrike për barbekju
  Regular price
  2,990 Lekë
  Regular price
  5,980 Lekë
  Sale price
  2,990 Lekë
  •Fuqia 1250 W•Tensioni 220-240V/ 50 Hz•Grilë e heqshme për pastrim të lehtë•I përshtatshëm për përdorim të brendshëm•Me tregues të nivelit të ujit: min. 0.2LT - max 0.4LT•Diametri: 30 cm
 • Grillë elektrike, 1200-1400 W
  Regular price
  6,900 Lekë
  Regular price
  5,980 Lekë
  Sale price
  6,900 Lekë
  •Fuqia: 1200-1400W•Tensioni 220-240 / 50 Hz•Veshje jo ngjitëse•8 tigane dhe spatul•Përmasat 36 x 23 cm
 • Grirëse multifunksionale, 220-240 VGrirëse multifunksionale, 220-240 V
  Ulje
  Grirëse multifunksionale, 220-240 V
  Regular price
  3,400 Lekë
  Regular price
  6,800 Lekë
  Sale price
  3,400 Lekë
  •I përshtatshëm për fruta, perime, barishte, arra etj•2 nivele shpejtësie•Thika, tasi dhe kapaku mund të lahen në lavastovilje•Tensioni i funksionimit 220-240 V ~ / 50/60 Hz•Fuqia 300 W•Materiali...
 • Set blender dore, 230 VSet blender dore, 230 V
  Ulje
  Set blender dore, 230 V
  Regular price
  3,400 Lekë
  Regular price
  6,800 Lekë
  Sale price
  3,400 Lekë
  •Komplet shumëfunksional •3 bashkëngjitje me opsione të ndryshme - •2 nivele të rregullueshme - •Pastrim lehtë •Tensioni i funksionimit: 220-240 V / 50/60 Hz - •Fuqia: 400 W • Teh prej çeliku ino...
 • Mikser dore, 230 VMikser dore, 230 V
  Ulje
  Mikser dore, 230 V
  Regular price
  2,190 Lekë
  Regular price
  4,380 Lekë
  Sale price
  2,190 Lekë
  •Fuqia: 400 W•Ngjyra: E bardhë•Teh inox•Dorezë ergonomike•2 mënyra shpejtësie