Dritë LED 2në1

Regular price
2,495 Lekë
Regular price
Sale price
2,495 Lekë

Sku : 8711252495927

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Mbajtëse telefoni 58 deri në 90 mm
•Falë qafës fleksibël të llambës dhe kapëses së telefonit, mund ta përkulni llambën në të gjitha drejtimet për të marrë pamjen dhe këndin më të mirë