Kujdesi për meshkuj

Duke treguar 5 nga 5 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 5 nga 5 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 4,400 Lekë

L
L
 • Makinë rroje, 230 VMakinë rroje, 230 V
  Ulje
  Makinë rroje, 230 V
  Regular price
  2,290 Lekë
  Regular price
  4,580 Lekë
  Sale price
  2,290 Lekë
  •Koka rroje të dyfishta•Dizajn ergonomik•Përfshirë mbulesë për kokat•Me karikues 230V•Për një rruajtje të butë dhe të rehatshme  
 • Makinë qethje, 6 në 1Makinë qethje, 6 në 1
  Ulje
  Makinë qethje, 6 në 1
  Regular price
  4,400 Lekë
  Regular price
  8,800 Lekë
  Sale price
  4,400 Lekë
  •Një set pastrues i krijuar për të hequr qimet në të gjithë trupin•Fuqia: 3 W•Karikues: Karikues 230V
 • Makinë qethje, 230VMakinë qethje, 230V
  Ulje
  Makinë qethje, 230V
  Regular price
  1,190 Lekë
  Regular price
  2,380 Lekë
  Sale price
  1,190 Lekë
  Kurseni kohë dhe para duke i prerë flokët në shtëpi•Kjo makinë prerëse flokësh ka katër krehje në distancë 3-12 mm•Tehe çeliku precize dhe kapje ergonomike•Krehër, gërshërë parukeri dhe furçë pas...
 • Makinë qethje, 230VMakinë qethje, 230V
  Ulje
  Makinë qethje, 230V
  Regular price
  2,290 Lekë
  Regular price
  4,580 Lekë
  Sale price
  2,290 Lekë
  •Me 3 koka rruajtëse rrotulluese•Lehtë për t'u pastruar me kokë rruajtjeje të ndashme•Lehtë për tu mbajtur dhe me dritë treguese•Butoni i ndezjes dhe fikjes është i lehtë për t'u përdorur me 1 gi...
 • Makinë rrojeMakinë rroje
  Ulje
  Makinë rroje
  Regular price
  2,990 Lekë
  Regular price
  5,980 Lekë
  Sale price
  2,990 Lekë
  •Tehe të trefishta •Përfshirë mbulesë për tehet•Kabllo USB për karikim i përfshirë•Për një rruajtje të butë dhe të rehatshme•Me kabllo USB për karikim