Set thikash djathi, 3 copë

Regular price
1,690 Lekë
Regular price
3,380 Lekë
Sale price
1,690 Lekë

Sku : 8719987961939

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Gjatësia: 12 deri në 14 cm
•Dorezë prej druri

•Kompleti përfshin:
•1x thikë të sheshtë për djathëra të fortë - 14 cm
•1x thikë të gjerë për djathëra të butë dhe lyerje - 12 cm
•1x pirun për grimcim djathrash 12,5 cm