Kujdesi për kafshët

Duke treguar 4 nga 4 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 4 nga 4 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 1,995 Lekë

L
L
 • Prerëse për thonjt e kafshëve
  Regular price
  459 Lekë
  Regular price
  0 Lekë
  Sale price
  459 Lekë
  •E përkryer si për qen ashtu edhe për mace •I lehtë dhe i rehatshëm në përdorim•Përmasat:  12.2 x 4.5 x 1 cm
 • Furcë për kafshë shtëpiake 2in1
  Regular price
  519 Lekë
  Regular price
  0 Lekë
  Sale price
  519 Lekë
  •E përkryer si për qen ashtu edhe për mace •Kjo furçë 2-në-1 ofron një zgjidhje efektive për të mbajtur gëzofin e kafshës suaj të butë, të pastër dhe të shëndetshëm•Përmasat: 18 x 10 x 4.5 cm
 • Tas për ushqimin e kafshëve
  Regular price
  519 Lekë
  Regular price
  Sale price
  519 Lekë
  •Kapaciteti: 350 ml•Përmasat:14,5 x 13 x 5 cm
 • Lojë argëtuese për qenush 2 m
  Regular price
  1,995 Lekë
  Regular price
  Sale price
  1,995 Lekë
  •Përmasat: 48cm x 2m•Ngjyra Blu