Dekore për fëmijë

Duke treguar 11 nga 11 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 11 nga 11 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 3,900 Lekë

L
L
 • Batanije me arush, 13 cmBatanije me arush, 13 cm
  Ulje
  Batanije me arush, 13 cm
  Regular price
  990 Lekë
  Regular price
  1,980 Lekë
  Sale price
  990 Lekë
  •Një batanije prej pelushi është dhurata perfekte për çdo fëmijë•Ngjyra: Gri•Material: poliestër•Lartësia: 13 cm•Ky kombinim është ideal për udhëtime dhe në shtëpi•Është kompakt dhe zë pak hapësirë
 • Jastëk për fëmijë FOX, 40x40 cmJastëk për fëmijë FOX, 40x40 cm
  Ulje
  Jastëk për fëmijë FOX, 40x40 cm
  Regular price
  1,390 Lekë
  Regular price
  2,780 Lekë
  Sale price
  1,390 Lekë
  •Ideale për të krijuar një atmosferë ëndrrash në dhomën e një fëmije•Përmasat: 40 x 40 cm•Materiali i pëlhurës: Pambuk•Materiali i mbushjes: Poliestër
 • Jastëk për fëmijë, 35x40 cm
  Ulje
  Jastëk për fëmijë, 35x40 cm
  Regular price
  990 Lekë
  Regular price
  1,980 Lekë
  Sale price
  990 Lekë
  •Jastëk për fëmijë me dizajn kafshe•Ideale për të krijuar një atmosferë ëndrrash në dhomën e një fëmije•Përmasat: 35 x 40 cm
 • Ndriçues tavoline druri
  Ulje
  Ndriçues tavoline druri
  Regular price
  1,990 Lekë
  Regular price
  3,980 Lekë
  Sale price
  1,990 Lekë
  •Ideale për të krijuar një atmosferë ëndrrash në dhomën e një fëmije.•Përmasat: 17 x 17 x 30.5 cm•Dizajn minimalist
 • Stol druri për fëmijëStol druri për fëmijë
  Ulje
  Stol druri për fëmijë
  Regular price
  2,090 Lekë
  Regular price
  4,180 Lekë
  Sale price
  2,090 Lekë
  •Përmasat: 24 x 26 cm•I përshtatshëm për: fëmijë duke filluar nga 3 vjet•Ngjyra: Bardhë•Materiali: Dru
 • Batanije me ndriçim, 130x150 cmBatanije me ndriçim, 130x150 cm
  Ulje
  Batanije me ndriçim, 130x150 cm
  Regular price
  1,690 Lekë
  Regular price
  3,380 Lekë
  Sale price
  1,690 Lekë
  •Material: poliestër•Modeli: Unicorn•Përmasat: 130 x 150 cm
 • Raft organzuesRaft organzues
  Ulje
  Raft organzues
  Regular price
  2,590 Lekë
  Regular price
  5,180 Lekë
  Sale price
  2,590 Lekë
  •Përmasat: 34 x 31.5 x 139 cm•Materiali i strukturës: MDF
 • Tapet rrethor, PAMPONSTapet rrethor, PAMPONS
  Ulje
  Tapet rrethor, PAMPONS
  Regular price
  3,400 Lekë
  Regular price
  6,800 Lekë
  Sale price
  3,400 Lekë
  •Përmasat: 90 x 90 cm•Materiali i tapetit: Pambuk•Materiali i pomponeve: Akrilik•Trashësia: 1 cm