Lavanderi

Duke treguar 2 nga 2 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 2 nga 2 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 3,490 Lekë

L
L
 • Kosh rrobash NATURAL
  Regular price
  2,590 Lekë
  Regular price
  Sale price
  2,590 Lekë
   •Përmasat: 33 x 60 x 39,5 cm •Kapaciteti: 35L
 • Kosh rrobash
  Regular price
  3,490 Lekë
  Regular price
  Sale price
  3,490 Lekë
   •Kornizë e fortë prej druri e bërë nga bambu •Material i qëndrueshëm me një pamje elegante dhe natyrale •Përmasat: 60 x 60 x 33 cm