Kosh rrobash

Regular price
3,490 Lekë
Regular price
Sale price
3,490 Lekë

Sku : 8430852830487

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

 •Kornizë e fortë prej druri e bërë nga bambu
 •Material i qëndrueshëm me një pamje elegante dhe natyrale
 •Përmasat: 60 x 60 x 33 cm