Raft këpucësh

Duke treguar 4 nga 4 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 4 nga 4 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 2,490 Lekë

L
L
 • Raft këpucësh
  Regular price
  840 Lekë
  Regular price
  Sale price
  840 Lekë
  •Ngjyra: E zezë•Përmasat: 50 x 19 x 60,5 cm•Materiali: Metal
 • Mbajtëse rrobash/garderobë LIDIA
  Regular price
  2,490 Lekë
  Regular price
  Sale price
  2,490 Lekë
  •Përmasat: 75x46x160 cm •Materiali: Strukturë pëlhurë dhe kornizë çeliku të fortë•Me hapje me zinxhir•Ka një raft të sipërm dhe një varëse për të varur rrobat•I lëvizshëm dhe shumë i lehtë  
 • Mbajtëse këpucësh LIDIA
  Regular price
  2,290 Lekë
  Regular price
  Sale price
  2,290 Lekë
  •Përmasat: 60 x 30 x 88 cm 
 • Mbajtëse këpucësh
  Regular price
  1,190 Lekë
  Regular price
  Sale price
  1,190 Lekë
  •Përmasat: 77 x 26 x 30 cm•Materiali: Dru