Raft këpucësh

Regular price
840 Lekë
Regular price
Sale price
840 Lekë

Sku : 3560238925799

Hurry! Only
-8
units left in stock!

Na vjen keq! Raft këpucësh nuk është më në gjendje.

Dëshironi të njoftoheni kur të kthehet në gjendje? Vendos emailin tuaj ose numrin e telefonit dhe ne do t'ju lajmërojmë kur të kthehet në gjendje.

Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Ngjyra: E zezë
•Përmasat: 50 x 19 x 60,5 cm
•Materiali: Metal