Dhomë Gjumi

Koleksioni për dhomën e gjumit ofron një gamë të gjerë produktesh të cilat mund të përdoren për të përmirësuar cilësinë dhe komoditetin e gjumit tuaj. Ne besojmë se çdo njeri ka nevojë për një gjumë të mirë dhe jemi të përkushtuar për të siguruar atë dhe për klientet tanë.
Dhomë Gjumi
Duke treguar 61 nga 61 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 61 nga 61 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 105,900 Lekë

L
L
 • Çarçaf me llastik kundër ujit
  Ulje
  Çarçaf me llastik kundër ujit
  Regular price
  1,190 Lekë
  Regular price
  2,180 Lekë
  Sale price
  1,190 Lekë
  •Mbrojtje ndaj lëngjeve •Anti-bakterial •Anti-alergjik
 • Mbishtresë dysheku EKO
  Ulje
  Mbishtresë dysheku EKO
  Regular price
  3,400 Lekë
  Regular price
  6,800 Lekë
  Sale price
  3,400 Lekë
  Karakteristikat:•Mbishtresa është e përbërë nga sfungjeri shkumë poliuretani•Trashësia: 4-5cm•Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër dhe me ajrosje duke I dhënë një ndjesi butësie•Veti antibak...
 • Jastëk ortopedik ABBYJastëk ortopedik ABBY
  Ulje
  Jastëk ortopedik ABBY
  Regular price
  790 Lekë
  Regular price
  1,580 Lekë
  Sale price
  790 Lekë
  •Antibakterial •Ortopedik•Lahet në 40°•Mund të përdoret në makinë tharëse
 • Jorgan EVERY SEASONJorgan EVERY SEASON
  Ulje
  Jorgan EVERY SEASON
  Regular price
  2,890 Lekë
  Regular price
  5,780 Lekë
  Sale price
  2,890 Lekë
  •Jorgani ideal për të gjitha stinët e vitit•Copë ideale antialergjike dhe antibakteriale •Përmasat: 200 x 200 cm
 • Çarçaf me llastik PUPLIN
  Ulje
  Çarçaf me llastik PUPLIN
  Regular price
  1,090 Lekë
  Regular price
  2,180 Lekë
  Sale price
  1,090 Lekë
  Karakteristikat: •Material i plotë •Anti-bakterial •Anti-alergjik
 • Set çarçafësh dopio DALTONSet çarçafësh dopio DALTON
  Ulje
  Set çarçafësh dopio DALTON
  Regular price
  2,070 Lekë
  Regular price
  4,140 Lekë
  Sale price
  2,070 Lekë
  Karakteristikat:•Material: 100% Pambuk•Përmasat e këllëfit të jastëkut: 60x70 cm•Përmasat e mbulesës: 200x220 cm
 • Set çarçafësh dopio ALANSet çarçafësh dopio ALAN
  Ulje
  Set çarçafësh dopio ALAN
  Regular price
  2,990 Lekë
  Regular price
  5,980 Lekë
  Sale price
  2,990 Lekë
  Karakteristikat:•Material: 100% Pambuk•Përmasat e këllëfit të jastëkut: 60x70 cm•Përmasat e mbulesës: 200x220 cm
 • Set çarçafësh dopio ALEXANDERSet çarçafësh dopio ALEXANDER
  Ulje
  Set çarçafësh dopio ALEXANDER
  Regular price
  2,990 Lekë
  Regular price
  5,980 Lekë
  Sale price
  2,990 Lekë
  Karakteristikat:•Material: 100% Pambuk•Përmasat e këllëfit të jastëkut: 60x70 cm•Përmasat e mbulesës: 200x220 cm