Dyshek

Duke treguar 3 nga 3 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 3 nga 3 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 49,900 Lekë

L
L
 • Dyshek ELEANORDyshek ELEANOR
  Ulje
  Dyshek ELEANOR
  Regular price
  21,900 Lekë
  Regular price
  43,800 Lekë
  Sale price
  21,900 Lekë
  •Dizajn ergonomik•Butësi dhe suport•Lehtëson dhimbjet e qafës dhe kurrizit
 • Dyshek dopio ROYAL
  Ulje
  Dyshek dopio ROYAL
  Regular price
  39,900 Lekë
  Regular price
  79,800 Lekë
  Sale price
  39,900 Lekë
  Karakteristikat:•Përmasat 160 x 200 x 32 cm ( Gjerësia x Gjatësia x Lartësia )•Dyshek me copë të thurur•Copë jo e endur•Copë poliestër•Copë jo e endur
 • Dyshek dopio REGINA
  Ulje
  Dyshek dopio REGINA
  Regular price
  49,900 Lekë
  Regular price
  99,800 Lekë
  Sale price
  49,900 Lekë
  •Përmasat 160 x 200 x 25 cm ( Gjerësia x Gjatësia x Lartësia )•Copë e thurur•Fibra poliestër•Mbushje pambuku•7 zona komoditeti