Dyshek ELEANOR

Regular price
21,900 Lekë
Regular price
43,800 Lekë
Sale price
21,900 Lekë

Sku : 99990000050034

Hurry! Only
0
units left in stock!
Përmasat
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Dizajn ergonomik
•Butësi dhe suport
•Lehtëson dhimbjet e qafës dhe kurrizit