Set për sushi, 7 copë

Regular price
740 Lekë
Regular price
1,480 Lekë
Sale price
740 Lekë

Sku : 8711295226991

Hurry! Only
-1
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Seti është i kompletuar dhe përmban gjithçka që ju nevojitet për një darkë të shijshme sushi
1 x shtroje 20 x 29,5 x 0,5 cm
2 x enë porcelani 7 x 3 cm
4 x shkopinj 24 cm
I përshtatshëm për: 2 persona