Jorgan EVERY SEASON

Regular price
2,890 Lekë
Regular price
5,780 Lekë
Sale price
2,890 Lekë

Sku : 3902458230466

Hurry! Only
-2
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Jorgani ideal për të gjitha stinët e vitit
•Copë ideale antialergjike dhe antibakteriale
•Përmasat: 200 x 200 cm