Mbajtëse rrobash/garderobë LIDIA

Regular price
2,490 Lekë
Regular price
Sale price
2,490 Lekë

Sku : 8430540443173

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Përmasat: 75x46x160 cm 
•Materiali: Strukturë pëlhurë dhe kornizë çeliku të fortë
•Me hapje me zinxhir
•Ka një raft të sipërm dhe një varëse për të varur rrobat
•I lëvizshëm dhe shumë i lehtë