Batanije me arush, 13 cm

Regular price
990 Lekë
Regular price
1,980 Lekë
Sale price
990 Lekë

Sku : 8719987891984

Hurry! Only
-1
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Një batanije prej pelushi është dhurata perfekte për çdo fëmijë
•Ngjyra: Gri
•Material: poliestër
•Lartësia: 13 cm
•Ky kombinim është ideal për udhëtime dhe në shtëpi
•Është kompakt dhe zë pak hapësirë