Makinë qethje, 230V

Regular price
1,190 Lekë
Regular price
2,380 Lekë
Sale price
1,190 Lekë

Sku : 8711252188355

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Kurseni kohë dhe para duke i prerë flokët në shtëpi
•Kjo makinë prerëse flokësh ka katër krehje në distancë 3-12 mm
•Tehe çeliku precize dhe kapje ergonomike
•Krehër, gërshërë parukeri dhe furçë pastrimi të përfshira
•Fuqia: 10 Wat
•Volt: 230V~50Hz