Makinë rroje, 230 V

Regular price
2,290 Lekë
Regular price
4,580 Lekë
Sale price
2,290 Lekë
Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Koka rroje të dyfishta
Dizajn ergonomik
Përfshirë mbulesë për kokat
Me karikues 230V
Për një rruajtje të butë dhe të rehatshme