Makinë rroje

Regular price
2,990 Lekë
Regular price
5,980 Lekë
Sale price
2,990 Lekë

Sku : 8711252188393

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Tehe të trefishta 
•Përfshirë mbulesë për tehet
•Kabllo USB për karikim i përfshirë
•Për një rruajtje të butë dhe të rehatshme
•Me kabllo USB për karikim