Makinë qethje, 230V

Regular price
2,290 Lekë
Regular price
4,580 Lekë
Sale price
2,290 Lekë

Sku : 8711252188379

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Me 3 koka rruajtëse rrotulluese
•Lehtë për t'u pastruar me kokë rruajtjeje të ndashme
•Lehtë për tu mbajtur dhe me dritë treguese
•Butoni i ndezjes dhe fikjes është i lehtë për t'u përdorur me 1 gisht
•Përafërsisht 8 orë për të karikuar plotësisht pajisjen
•Me kapak mbrojtës
•Fuqia: 220-240V~50/60Hz
•Materiali: Plastikë
•Koha e funksionimit: 45 minuta pas karikimit 8 orësh
•Përfshirë. kabllo karikimi, kapak mbrojtës, furçë pastrimi