Set me furcë tualeti dhe mbajtëse letre higjenike SWENO

Regular price
3,990 Lekë
Regular price
Sale price
3,990 Lekë

Sku : 8445393100111

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

 •Materiali: Bamboo
 •Përmasat: 23x18x69 cm