Tapet antirreshqitës Bamboo

Regular price
3,999 Lekë
Regular price
Sale price
3,999 Lekë

Sku : 3664323147308

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

Përmasat: 40 x 100 cm
Tapeti i tualetit bamboo ofron një shtesë natyrale dhe elegante në tualetin tuaj. 
Ky tapet është ideal për t'u vendosur përpara lavamanit, vaskës ose dushit 
Materiali: Bamboo