Raft tualeti BAMBO

Regular price
1,090 Lekë
Regular price
Sale price
1,090 Lekë

Sku : 8711295859717

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Përmasat: 64 x 15 cm 
•Material druri bamboo
•Praktike dhe e përshtatshme për çdo vaskë