Mbajtëse peshqiri ACACIA

Regular price
4,999 Lekë
Regular price
Sale price
4,999 Lekë

Sku : 8720573206167

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

Një raft i mrekullueshëm për peshqirë dhe dekorimin të brendshëm
Trashësia e drurit është rreth 2 cm
•Përmasat:
 55 x 170 cm