Krevat për fëmijë

Duke treguar 3 nga 3 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 3 nga 3 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 33,900 Lekë

L
L
 • Krevat për fëmijë KENTKrevat për fëmijë KENT
  Ulje
  Krevat për fëmijë KENT
  Regular price
  33,900 Lekë
  Regular price
  67,800 Lekë
  Sale price
  33,900 Lekë
  •Krevat ideal që i vogli juaj të mund të flejë, të luajë ose të lexojë në të njëjtën kohë •Materiali i strukturës : dru pishë dhe dru MDF i përpunuar•Madhësia e dyshekut që mund të mbajë: 90 x ...
 • Krevat për fëmijë BIRDHOUSE
  Ulje
  Krevat për fëmijë BIRDHOUSE
  Regular price
  27,900 Lekë
  Regular price
  55,800 Lekë
  Sale price
  27,900 Lekë
  •Krevati ofron mundësinë e përdorimit deri në moshën 12 vjeçare•Krevati garanton një cilësi maksimale dhe jetëgjatësi•Përmasat: 174 x 110 x 84 cm
 • Krevat për fëmijë AIDEN
  Regular price
  27,900 Lekë
  Regular price
  55,800 Lekë
  Sale price
  27,900 Lekë
  •E përshtatshme për fëmijë 0-3 vjeç•Siguri maksimale•Përmasat: 89 x 128 x 67 cm