Krevat për fëmijë KENT

Regular price
33,900 Lekë
Regular price
67,800 Lekë
Sale price
33,900 Lekë

Sku : 3560232573712

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Krevat ideal që i vogli juaj të mund të flejë, të luajë ose të lexojë në të njëjtën kohë 
•Materiali i strukturës : dru pishë dhe dru MDF i përpunuar
•Madhësia e dyshekut që mund të mbajë: 90 x 190 cm
•Përmasat : 195 x 97 x 141 cm