Krevat për fëmijë AIDEN

Regular price
27,900 Lekë
Regular price
55,800 Lekë
Sale price
27,900 Lekë

Sku : 225213

Hurry! Only
0
units left in stock!

Na vjen keq! Krevat për fëmijë AIDEN nuk është më në gjendje.

Dëshironi të njoftoheni kur të kthehet në gjendje? Vendos emailin tuaj ose numrin e telefonit dhe ne do t'ju lajmërojmë kur të kthehet në gjendje.

Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•E përshtatshme për fëmijë 0-3 vjeç
•Siguri maksimale
•Përmasat: 89 x 128 x 67 cm