Set tavash me doreza silikoni

Regular price
2,490 Lekë
Regular price
Sale price
2,490 Lekë

Sku : 5999108446948

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Veshje jo ngjitëse
•Ngjyra: gri
Përmasat: 40 x 25,5 x 6 cm dhe 36 x 23 x 6 cm
Rezistente ndaj nxehtësisë: E sigurt në furrë deri në 220°C