Jastëk i thurur MIA

Regular price
690 Lekë
Regular price
1,490 Lekë
Sale price
690 Lekë

Sku : 3902458230268

Hurry! Only
-3
units left in stock!

Na vjen keq! Jastëk i thurur MIA nuk është më në gjendje.

Dëshironi të njoftoheni kur të kthehet në gjendje? Vendos emailin tuaj ose numrin e telefonit dhe ne do t'ju lajmërojmë kur të kthehet në gjendje.

Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Karakteristikat:
•Jastëk i thurur
Përmasat: 50 x 70 cm
•I dizajnuar me një pamje të veçantë dhe specifike