Karrige ngrënie & aksesorë

Duke treguar 4 nga 4 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 4 nga 4 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 19,990 Lekë

L
L
 • Karrige ngrënie për fëmijë NANIKarrige ngrënie për fëmijë NANI
  Ulje
  Karrige ngrënie për fëmijë NANI
  Regular price
  3,990 Lekë
  Regular price
  7,990 Lekë
  Sale price
  3,990 Lekë
  •Karrigia NANI 3-në-1 i ofron fëmijës tuaj ndenjësen më të mirë në shtëpi. •3 Funksione në 1:•Karrige Ngrënie•Karrige•Tavolinë•E sigurtë dhe dizajn ergonomik•Lehtësisht e pastrueshme•Përmasat 91 x...
 • Gushore për fëmjë, 4 ngjyraGushore për fëmjë, 4 ngjyra
  Ulje
  Gushore për fëmjë, 4 ngjyra
  Regular price
  390 Lekë
  Regular price
  4,380 Lekë
  Sale price
  390 Lekë
  •Përmasat: 31 x 23 x 1.5 cm•Materiali: plastikë•Vrima e rregullueshme e qafës
 • Tavolinë për krevat
  Ulje
  Tavolinë për krevat
  Regular price
  790 Lekë
  Regular price
  1,480 Lekë
  Sale price
  790 Lekë
  •Përmasat: 60 x 30 x 21 cm •Material: Plastikë•E rehatshme për një mëngjes në shtrat
 • Monitorues bebeshMonitorues bebesh
  Ulje
  Monitorues bebesh
  Regular price
  19,990 Lekë
  Regular price
  28,590 Lekë
  Sale price
  19,990 Lekë
  •Ngjyrë e bardhë•Ekran LCD 4,3"•Shfaq temperaturen e vendit•Funksion i dyanshëm i  të të folurit•Me rreze deri në 300 m