Tavolinë ngrënie REIS

Regular price
9,900 Lekë
Regular price
19,800 Lekë
Sale price
9,900 Lekë
Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Përmasat  28-84-140 x 75 x 77 cm (Gjerësia x Lartësia x Thellësia)
•Ngjyra: E bardhë dhe lisi
•Tavolinë e palosshme