Set për pingpong

Regular price
459 Lekë
Regular price
Sale price
459 Lekë

Sku : 8711252318721

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Seti përbëhet nga dy rraketa dhe tre topa