Tavë pjekje me kapak qelqi

Regular price
4,990 Lekë
Regular price
Sale price
4,990 Lekë

Sku : 5999108439285

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Sipërfaqja jongjitëse me 3 shtresa me dizajn mermeri garanton mosngjitje të shkëlqyer
•Konstruksion alumini 
•Buza e sipërme e përforcuar për rezistencë më të mirë ndaj goditjes
•Kapak çeliku inoxi i bërë prej xhami rezistent ndaj nxehtësisë me kapak erëzash
•Rezistencë ndaj temperaturës shumë të lartë
•I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave dhe furrave
(pa kapak 220°C, me kapak 180°C)
•Mirëmbajtje shumë e lehtë falë sipërfaqes që nuk ngjit
•Ideale për gatimin e përditshëm si dhe pjekje në furrë
•Përmasat: 33,5 x 25 x 9,8 cm
•Vëllimi: 3.8 litra
•Furra: 220°C
•Pjatalarëse
•Induksion
•Xham qeramike