Tavë pjekje me kapak qelqi

Regular price
4,990 Lekë
Regular price
Sale price
4,990 Lekë

Sku : 5999108437618

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Ideale për gatimin e përditshëm si dhe pjekje në furrë
•Përmasat: 32,5 x 20,8 x 11 cm
•Furra: 220°C
•Induksion: po
•Xham qeramik