Set thikash, 11 copë

Regular price
2,490 Lekë
Regular price
4,980 Lekë
Sale price
2,490 Lekë

Sku : 8718158916327

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Set thikash dhe dërrasë prerëse (11 copë) është i domosdoshëm në kuzhinat më të mira. Një komplet praktik thikash me cilësi të lartë. Me doreza plastike ergonomike dhe tehe inox.

Seti përmban:
•Thikë sharre: 32 cm
•Thikë me teh të gjerë: 33 cm
•Thikë me teh të ngushtë: 33 cm
•Thikë: 24 cm
•Thikë: 23 cm
•Thikë: 19 cm
•Thikë kuzhine: 29 cm
•Mprehëse thike: 28 cm
•Pirun gdhendje: 28 cm
•Gërshërë kuzhine: 21 cm
•Dërrasë prej druri (përafërsisht: 44 x 34 x 1,5 cm)