Set pastrimi me fshesë+lopatë dhe dorezë plastike

Regular price
990 Lekë
Regular price
Sale price
990 Lekë

Sku : 3560237583785

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Materiali polipropilenë
•Përmasat: 34 x 23 x 6 cm