Set me tigan dhe dërrasë servirje

Regular price
890 Lekë
Regular price
Sale price
890 Lekë

Sku : 8719202932768

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Mini tigan gize
•Materiali: Metal

•Diametri i tavës: 12.5 cm
•Përmasat e platformës prej druri: 12.5x12.5 cm
•Mund të vendoset në furrë deri në temperaturë 230°C.