Set me tenxhere dhe dërrasë servirje

Regular price
2,090 Lekë
Regular price
Sale price
2,090 Lekë

Sku : 8719202932782

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Tavë prej gize, duke përfshirë slitë bambuje
•Kapaciteti: 270 ml.
•Sasia: 2 copë