Set gota vere dhe shampanje 18 copë

Regular price
1,690 Lekë
Regular price
Sale price
1,690 Lekë

Sku : 8719202532654

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

Një seri gotash që janë perfekte për të pirë verë edhe shampanjë
•Shërben: për verë dhe shampanjë
•Përdoret: në Shtëpi | Restorant
•I përshtatshëm për dhuratë
•Lahen në pjatalarëse
•Ruan shkëlqimin në kohë
•Paketimi përmban: 18 Gota
•Materiali: Qelq Kristalor
•Ngjyra: Transparente