Set me forma keku 6 copë

Regular price
390 Lekë
Regular price
Sale price
390 Lekë

Sku : 3560239444718

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Set me 6 forma prej silikoni, perfekt për adhuruesit e ëmbëlsirave.
Ato pastrohen lehtë dhe mund të ripërdoren. 
•Materiali: silikoni. 
Përmasat: 6.5x3 cm